Logo VUB

Vrije Universiteit Brussel

Faculteit Letteren en Wijsbegeerte

Decaan: Prof. Dr. Jean-Paul Van Bendegem (Jean-Paul.Van.Bendegem@vub.ac.be)
Homepage: http://www.vub.ac.be/LW/

1. Vakgroep Geschiedenis

Prof. Dr. P. Erdkamp (Paul.Erdkamp@vub.ac.be), demografische en militaire aspecten van de Romeinse wereld
Prof. Dr. W. Van Rengen (Wielfried.Van.Rengen@vub.ac.be)

2. Vakgroep Kunstwetenschappen en Archeologie

Prof. Dr. E Gubel (Eric.Gubel@vub.ac.be), Fenicië
Prof. Dr. K. Nys (Karin.Nys@vub.ac.be), Cyprus

3. Vakgroep Taal- en Letterkunde

Prof. Dr. Ch. Laes (Christian.Laes@vub.ac.be), menselijke levensloop in de Romeinse Oudheid
Prof. Dr. C. Saerens (Cecilia.Saerens@vub.ac.be)